Спорт 5 годин тому

Марія Недашківська здобула бронзу на турнірі з вільної боротьби у Львові

Марія Недашківська здобула бронзову медаль на ювілейному турнірі з вільної боротьби пам’яті Олега Сазонова.

20–21 червня у Львові пройшов Х всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Олега Сазонова. Цього року змагання зібрали 340 учасників з різних куточків України.

Малинську дитячо-юнацьку спортивну школу на турнірі представляли вихованці відділення вільної боротьби Давид Курінний та Марія Недашківська.

Восьмирічна Марія виступала в категорії 27 кг серед дівчат U-10, народжених у 2016–2017 роках. Вона здобула бронзову нагороду за підсумками змагань.

У боротьбі за друге місце Марія поступилася спортсменці з Хмельницької області з рахунком 20:18.

Для Давида Курінного цей турнір став важливою можливістю отримати досвід змагань. Спортсменів готувала тренерка Малинської ДЮСШ Ірина Гловацька. Марія Недашківська та її тренерку привітали з успішним виступом і побажали нових досягнень у спорті.