Економіка та бізнес 28 днів тому

Судитимуть групу за рейдерство майна в Житомирі вартістю 5,6 млн грн

Судітимуть групу осіб за рейдерство державного майна вартістю 5,6 млн грн. Служба безпеки України задокументувала їх причетність до схеми «прихватизації» близько 2 тис. м² у популярному промисловому районі Житомира.

До складу групи входять двоє бізнесменів з Житомира та колишній керуючий санацією державного підприємства. На початку повномасштабної війни вони створили фальшиві документи про неіснуючий «аукціон», який відбувся 13 років тому. Після цього вони перепродали майно своїм людям за надзвичайно низьку ціну.

Для завершення схем старанно відпрацювала і держреєстраторка, яка зареєструвала право власності на це майно.

Тепер справа «схемщиків» знаходиться у суді, а їхнє майно перебуває під арештом. Згідно із законом, учасникам даної злочинної схеми загрожує позбавлення волі на термін від 3 до 10 років.