Надзвичайні події 2 години тому

У Звягелі восьмеро людей, зокрема шестеро дітей, потрапили до лікарні через отруєння

У Звягелі поліція проводить розслідування щодо масового випадку харчового отруєння. Лікарі госпіталізували вісьмеро людей, серед яких шестеро дітей, чий вік варіюється від 1,5 до 17 років.

Цю інформацію надали представники Звягельського районного відділу поліції та Житомирської обласної прокуратури.

Згідно з даними правоохоронців, 22 червня до медичного закладу звернулися вісьмох місцевих жителів з попереднім діагнозом “гостра кишкова інфекція”. Серед госпіталізованих виявилися шестеро дітей та двоє дорослих.

Попередньо з’ясовано, що всі вони були клієнтами одного з закладів громадського харчування в місті. У прокуратурі уточнили, що йдеться про фастфуд.

Всі пацієнти отримують лікування в інфекційному відділенні КНП “Звягельська багатопрофільна лікарня”.

Слідчі Звягельського районного відділу поліції, під керівництвом окружної прокуратури, розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України, що стосується порушення санітарних правил і норм з метою запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини отруєння і виявляють осіб, які можуть бути відповідальні за можливі порушення санітарно-епідеміологічних вимог.