Надзвичайні події 1 година тому

Внаслідок обстрілів та негоди шість областей України залишились без електропостачання

Внаслідок обстрілів та несприятливих погодних умов частина споживачів залишилися без електрики в кількох областях України. Зокрема, відключення електропостачання зафіксовані у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Полтавській та Херсонській областях. Також двоє населених пунктів на Полтавщині залишилися без світла через негоду.

Цю інформацію оприлюднили зранку 26 червня представники Міненерго та Укренерго. Варто зазначити, що обмеження на споживання електроенергії на сьогодні не плануються.

На тих ділянках, де це можливо з огляду на безпеку, розпочалися аварійно-відновлювальні роботи. За інформацією Укренерго, рівень споживання електрики відповідає сезонним нормам. Станом на ранок 26 червня споживання електроенергії залишалося на такому ж рівні, як і днем раніше.

25 червня був відзначений добовий максимум споживання, який став на 1,9% вищим порівняно з попереднім днем. Основною причиною цього є спекотна погода по всій Україні, що підштовхує людей активніше використовувати кондиціонери.

Енергетики радять споживачам переносити активне використання електроенергії на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій, з 10:00 до 16:00. Також Укренерго закликає берегти електроенергію у вечірні години з 18:00 до 22:00 і не вмикати одночасно кілька потужних приладів. Це допоможе зменшити навантаження на електромережу та запобігти новим знеструмленням.